Prace drogowe na ulicach Szczecina
Przebudowa ulic Jana Kazimierza i Jana Chryzostoma Paska
Od dnia 10.05.2010 do dnia 30.09.2010 r. prowadzone będą prace drogowe związane z przebudową ulicy Jana Kazimierza i Jana Chryzostoma Paska. Prace będą polegać na budowie miejsc parkingowych, chodników oraz przebudowie kanalizacji deszczowej. Podczas prowadzonych prac wystąpią utrudnienia w ruchu polegające na zwężeniu jezdni.
Utrudnienia w ruchu na Gdańskiej
W dniach 16 - 20.05.2010 roku prowadzone będą roboty drogowe na ul. Gdańskiej na odcinku od Stoczni Parnica do wjazdu na Trasę Zamkową (nitka wjazdowa) oraz na odcinku od ul. Kanał Parnicki do zjazdu z Trasy Zamkowej (nitka wyjazdowa) związane z wymianą nawierzchni bitumicznej.
Podczas wykonywania prac ruch pojazdów samochodowych zostanie utrzymany, będą miały miejsca częściowe zwężenia jezdnia.
Prace drogowe na Pl. Dziecka
W dniach 19 - 22.05.2010 roku prowadzone będą roboty drogowe na pl. Dziecka związane z wymianą nawierzchni bitumicznej.
Podczas wykonywania prac ruch pojazdów samochodowych zostanie utrzymany, będą miały miejsca częściowe zwężenia jezdni.
Bądź na bieżąco dzięki gadżetom motoryzacyjnym iGoogle!
Tematy w artykule: inwestycje drogowe zachodniopomorskie Szczecin drogi miejskie droga krajowa droga krajowa 10 utrudnienia w ruchu
Więcej o drogach, o których mowa w artykule

Newsletter: 









Wykop
Sfora
Facebook