mojeauto.plMotoryzacja w Internecie - Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl

Menu

Testy długodystansowe

Motofinanse

109200

Samochody na skróty

Samochody luksusowe

Rozmiar normalny Czcionka powiększona Podwójne powiększenie czcionki Wyślij znajomemu Drukuj Kanał RSS

Powiadom przyjaciela o tej stronie

  • Od:
  • Do:
  • Temat:
  • Treść:

Diesel Porsche w Stanach?

2011 - 01 - 24 | 15:43
źródło: Automotive News Europe
mojeauto.pl

Porsche zastanawia się, czy nie wprowadzić na rynek amerykański modeli Cayenne i Panamera z wysokoprężnymi silnikami pod maską.

Diesel Porsche w Stanach? Diesel Porsche w Stanach? Drugą ciekawostką jest fakt, że Porsche prawdopodobnie pokaże w Genewie dieslowską wersję Panamery, a także hybrydę. Takie rozwiązanie pomogłoby Porsche w osiągnięciu standardów oszczędności paliwa i ekologii w klasie samochodów luksusowych. - Prowadzimy między sobą w tym momencie rozmowy na temat, czy przypadkiem nie powinniśmy wprowadzić do USA Cayenne z dieslem w tym roku. Także taka wersja Panamery jest możliwa - mówi Bernhard Maier, szef sprzedaży i marketingu w Porsche.

Maier zauważył, że w Stanach, gdzie rynek silników diesla jest niewielki, klienci coraz częściej wybierają takie auta: - Za niedługo podejmiemy ostateczną decyzję - powiedział. - Wersja wysokoprężna Cayenne stanowi 30% ogólnej sprzedaży auta w Europie. Spodziewamy się wzrostu w 2011 roku.

Nie znamy jeszcze wersji diesla i hybrydowej Panamery. Ma ona zostać zaprezentowana w Europie przed latem tego roku, zatem najbardziej prawdopodobnym terminem jest marzec i targi samochodowe w Genewie.

Dodaj na wykop.pl Wykop Śledzik Sfora Facebook Dodaj na Digg.com Digg

Pokaż artykuł swoim znajomym:

Gadżety motoryzacyjne do iGoogle! Bądź na bieżąco dzięki gadżetom motoryzacyjnym iGoogle!

Zobacz również

Zabierz głos na Forum mojeauto.pl

Dodaj swój komentarz Wszystkich komentarzy: 0

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!


Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Grupa Allegro Sp. z o. o. 1999-2012
Logo Grupa Allegro