Facelifting Tiguana
Właśnie ukazały się pierwsze zdjęcia, ukazujące odnowione auto. Samochód otrzymał nieco zmieniony przód, który wpisuje się teraz w linię stylistyczną najnowszych modeli Volkswagena. Linie są nieco ostrzejsze, bardziej smukłe. Przednie reflektory otrzymały diody LED, podobnie jak tylne, które są tam w zasadzie jedyną różnicą.
Sprzedaż modelu "w ciemno" właśnie rozpoczęła się w Niemczech, z powodu silnego zapotrzebowania na starą wersję, która wyprzedała się już do ostatniej sztuki. Mimo faktu, że auto ma mieć więcej wyposażenia standardowego i opcjonalnego, a także poprawione niektóre elementy techniczne, cena utrzymana jest na identycznym poziomie jak wersja sprzed liftu, co cieszy.
Na całym świecie sprzedano dotychczas 572 tysiące Tiguanów. Samochód wszedł na rynek jesienią 2007 roku, a więcej szczegółów o jego nowej wersji otrzymamy tuż przed genewskimi targami.
Bądź na bieżąco dzięki gadżetom motoryzacyjnym iGoogle!
Tematy w artykule: Volkswagen Volkswagen Tiguan targi Genewa facelifting premiery Genewa 2011
Zobacz również
Wszystko o Volkswagen Tiguan Filmy - Volkswagen Tiguan Zdjęcia - Volkswagen Tiguan Wszystko o Volkswagen Filmy - Volkswagen Zdjęcia - Volkswagen

Newsletter: 











Wykop
Sfora
Facebook
2011-02-08 16:23:44