mojeauto.plMotoryzacja w Internecie - Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl

Menu

Testy długodystansowe

Motofinanse

109195

Samochody na skróty

Polskie drogi

Rozmiar normalny Czcionka powiększona Podwójne powiększenie czcionki Wyślij znajomemu Drukuj Kanał RSS

Powiadom przyjaciela o tej stronie

  • Od:
  • Do:
  • Temat:
  • Treść:

Remont mostu na drodze wojewódzkiej nr 396 w Oławie

2010 - 09 - 13 | 23:11
źródło: Urząd Marszałkowski Woj. Dolnośląskiego ; DSDiK
mojeauto.pl

Miniony weekend był ostatnim, podczas którego kierowcy mogli korzystać z mostu na drodze wojewódzkiej nr 396 przy ul. Strzelnej w Oławie. Od poniedziałku przeprawa jest remontowana. Modernizacja mostu zakończy się w listopadzie 2010 r.

Remont mostu na drodze wojewódzkiej nr 396 w Oławie fot. DSDiK Od 13 września ul. Strzelna i sam most będą zamknięte, obowiązywać będzie też zastępcza organizacja ruchu i nowe oznakowanie. Prace wykona firma Himmel Papesch Sp. z o.o. z Opola. Remont będzie kosztował 2 mln zł i zostanie sfinansowany z budżetu województwa.

Most zostanie poszerzony, wymienione zostaną skorodowane elementy konstrukcji nośnej tzw. dźwigary skrajne, na obiekcie położona zostanie nowa nawierzchnia i nowe odwodnienie, wyremontowany zostanie również chodnik. We współpracy z miastem zostanie wymieniona sieć wodociągowa i gazowa przebiegająca przez most.

Dodaj na wykop.pl Wykop Śledzik Sfora Facebook Dodaj na Digg.com Digg

Pokaż artykuł swoim znajomym:

Gadżety motoryzacyjne do iGoogle! Bądź na bieżąco dzięki gadżetom motoryzacyjnym iGoogle!

Więcej o drogach, o których mowa w artykule

Zabierz głos na Forum mojeauto.pl

Dodaj swój komentarz Wszystkich komentarzy: 0

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!


Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Grupa Allegro Sp. z o. o. 1999-2012
Logo Grupa Allegro